Учені знайшли інноваційний спосіб видобутку сонячної енергії: як він працює.


Приватна компанія Aetherflux анонсувала створення нової технології космічної сонячної енергії, яка буде доступною та масштабованою. Вони запустять групу супутників, які передаватимуть сонячну енергію на Землю через інфрачервоні лазери. Це дозволить використовувати невеликі супутники і поступово збільшувати їх кількість. Компанія планує продемонструвати свої досягнення до початку 2026 року.
Aetherflux використовуватиме космічну платформу Apex для запуску своїх супутників. Ці супутники стануть енергетичними станціями, які випромінюватимуть сонячну енергію на Землю за допомогою інфрачервоних лазерів. Вони також матимуть накопичувачі енергії для роботи вночі. Цей підхід відрізнятиметься від традиційних методів супутникової сонячної енергії, які потребують великих супутникових масивів на геостаціонарній орбіті.
Висновок
Aetherflux розвиває масштабовану технологію космічної сонячної енергії. Поштовхом стануть супутники, які передаватимуть сонячну енергію на Землю за допомогою інфрачервоних лазерів. Це дозволить використовувати невеликі супутники та скоротити витрати на розвиток енергетичної інфраструктури. Успішність цього проекту може відкрити нові можливості для використання відновлюваної енергії з космосу.
Крім того, сонячна енергія стає загрозою для навколишнього середовища. В Австралії проблема використання сонячних панелей полягає в утилізації відходів. Тому такий новий підхід до сонячної енергії може бути не тільки економічно вигідним, але й екологічно безпечним.
Читайте також
- Запобіжний захід нападниці на Стерненка, затримання сина Богуслаєва. Головне за 2 травня
- Українські військові взяли у полон громадян Того, які воювали за Росію
- Очільника Черкаського об’єднаного міського ТЦК та СП судитимуть за зрив мобілізаційного плану
- Існуючі податкові умови обмежують будівництво вітроенергетики в Україні – інвестори
- Міноборони РФ заявляє про створення «смуги безпеки» поблизу Сумщини
- У квітні Харків зазнав рекордних руйнувань через російські атаки