"Нова пошта" звернулася до клієнтів через заборонені посилки за кордон: важливі правила.


Нова пошта актуалізувала перелік заборонених товарів для міжнародних відправлень
Компанія "Нова пошта" повідомила про оновлений перелік товарів, які заборонено відправляти за кордон. Компанія нагадує клієнтам про суворі обмеження, встановлені міжнародним законодавством та правилами митного контролю.
Згідно з офіційним повідомленням на сайті компанії, широкий спектр товарів не підлягає пересилці.
Зокрема, заборонено відправляти будь-які продукти харчування, включаючи як необроблені, так і перероблені, предмети, призначені для споживання людиною. Також заборонена пересилка лікарських засобів, в тому числі вітамінів і біологічно активних добавок.
Особлива увага акцентується на забороні пересилати цінності: готівку, банківські метали, дорогоцінні камені, ювелірні вироби, антикваріат, такі як предмети, старші за 100 років, оригінальні художні твори і культурні цінності.
Серед заборонених товарів також є алкогольні напої, тютюнові вироби, парфуми з вмістом спирту, аерозольні балончики, військові товари, зброя будь-якого типу, живі тварини і рослини, порнографічні матеріали і контрафактна продукція.
Компанія "Нова пошта" пропонує клієнтам можливість оформляти міжнародні відправлення як у відділеннях, так і онлайн, зі страховим покриттям до 44 євро. Для більш детальної інформації про заборонені товари, компанія радить звертатися до офіційної документації на своєму сайті.
Раніше компанія "Нова пошта" оголосила про своє розширення в Польщі і запуск послуги доставки через поштомати у Великобританії.
Читайте також
- США та Україна підписали угоду про створення Інвестиційного фонду відбудови
- Італія тестуватиме передові технології військового спостереження на новому літаку G550
- Уряд ухвалив важливе рішення щодо угоди про надра зі США
- Юань проти долара: нова валютна стратегія Китаю у світі тарифних воєн
- Конфіскація валюти: в українців можуть відібрати євро і долари
- Трамп висловився про очікування від Путіна, зустріч із Зеленським у Ватикані та угоду з надр