"Довіряти не можна": лідери ЄС прокоментували підсумки переговорів Трампа з Путіним.


Лідери Європейського Союзу висловили свої коментарі щодо результатів переговорів між президентами США Дональдом Трампом та Росії Володимиром Путіним. Згідно з повідомленням у матеріалі FREEДOM.
Збройні сили Росії здійснили напад на Україну, використовуючи балістичні ракети, зенітні керовані ракети та ударні дрони. Серед цілей були об'єкти енергетичної інфраструктури України. Президенти США і Росії обговорили можливість припинення атак на енергетичні об'єкти. Україна готова підтримати таку пропозицію та залишає за собою право на відповідні дії у разі порушення Росією домовленостей.
Канцлер Німеччини привітала припинення російських атак на енергетичну інфраструктуру України та назвала його першим кроком до миру. Проте, США запропонували Росії повне припинення вогню, але Путін відхилив цю ініціативу, висунувши додаткові умови.
Міністр оборони Німеччини заявив, що вимоги Росії щодо припинення військової та розвідувальної підтримки України є неприйнятними. Глава європейської дипломатії наголосила, що Росія не бажає йти на жодні поступки та не можна довіряти її заявам про перемир'я.
Європейські країни хвилюються, що Росія може скористатися періодом припинення вогню для переміщення військ. У зв'язку з цим, Велика Британія та Європейський Союз ведуть переговори щодо прискорення постачання зброї в Україну. Представник Європейської Комісії заявив про необхідність досягнення справедливого миру та продовження підтримки України.
США запевнили Європейський Союз, що вони залучать його до мирного врегулювання в Україні та пріоритетом є припинення бойових дій та обговорення безпекових заходів.
Читайте також
- Служба зовнішньої розвідки Росії робить Європу ворогом номер один - Le Monde
- Опитування показало, скільки поляків готові піти добровольцями на фронт
- Мерц розкрив три принципи щодо війни Росії проти України
- Сирський заявив про критичні втрати окупантів у логістиці
- США мають свою умову для перемир'я: Єрмак про позицію РФ
- ЗСУ: росіяни активізували використання мототехніки на фронті