8000 гривень на місяць: безробітним українцям запропонували підробіток із вільним графіком.


Тимчасове працевлаштування на громадських роботах: можливість для знайти постійну роботу
Державна служба зайнятості України нагадує про можливість тимчасового працевлаштування на громадських роботах для тих, хто шукає постійну зайнятість. Ця форма працевлаштування як забезпечує тимчасовий заробіток, а може стати першим кроком до отримання постійної роботи.
Громадські роботи – це оплачувані тимчасові роботи, які потребують спеціальної кваліфікації чи освіти. Вони охоплюють широкий спектр діяльності, включаючи догляд за особами з інвалідністю та людьми похилого віку, благоустрій населених пунктів, соціальне обслуговування незахищених верств населення, допомога сім'ям учасників АТО та інші важливі громадські завдання.
Однією з ключових переваг громадських робіт є гарантована мінімальна оплата праці, яка становить не менше ніж 8000 гривень за повний місяць роботи. Крім того, такий вид зайнятості часто пропонує гнучкий графік, що дозволяє поєднувати роботу з пошуком постійного місця працевлаштування або навчання.
Важливо, що громадські роботи вважаються тимчасовим підробітком, поки загальна тривалість зайнятості не перевищує 180 календарних днів на рік. Це дозволяє працівникам отримувати досвід у різних сферах та розширювати свої професійні навички.
Державна служба зайнятості наголошує, що участь у громадських роботах може стати ефективним "трампліном" для подальшого працевлаштування. Це дозволяє безробітним як отримувати дохід, але залишатися активними ринку праці, розвивати свої навички і встановлювати корисні професійні контакти.
Також раніше у Держслужбі зайнятості повідомили, що українці взяли понад 15 тисяч ваучерів на навчання.
Читайте також
- ОПЕК+ готує масштабне збільшення видобутку нафти
- "Америка понад усе" працює на Європу: тарифи Трампа стримують ціни в ЄС
- Українцям пояснили, що буде із землею, якщо її ще не приватизували
- США програють Китаю "морську гонку озброєнь"
- Пакистан похвалився "перемогою" китайських J-10C над французькими Rafale
- Будівництво без дозволів: що можна зводити на своїй землі